kroky Vrátit se zpět

Stáhnutí souboru Autoškola professional
Název programu:Autoškola professional
Název souboru:setup_ap.exe
Velikost souboru:17.01 MB
Typ souboru:aplikace

Probíhá připravování souboru...

Pokud nezačne automatické stahování do 5 sekund, klikněte zde. Soubor instalace můžete uchovat na Vašem počítači, proto doporučuji při stáhnutí zvolit `uložit soubor`. Pokud zvolíte pouze `otevřít`, soubor stáhnete pro jedno použití a v případě potřeby (reinstalace, vymazání atd.) bude nutné opět stahovat celý soubor.


Po zobrazení obrazovky (viz. níže), uložte soubor na pevný disk (nejlépe na plochu)

Po stáhnutí spusťte stáhnutý soubor "setup_ap.exe" a nainstalujte

Stahovaný soubor neobsahuje žádný add(spy)ware nebo viry!

Stahovanému souboru můžete plně důvěřovat

Pokud používáte IE7,8 a Windows XP_SP2,Vista,7 je nutné povolit stáhnutí souboru.

Při instalaci a provozu musíte dodržovat licenční podmínky

Doplňující informace

Na této stránce můžete bezplatně stáhnout zvolený software a používat pro osobní i komerční účely. Balíky souborů a jednotlivých součástí prošly několikanásobnou kontrolou antivirových programů. Software je publikován bez Spyware, virů a jiného škodlivého software, proto můžete souborům ve Vašem operačním systému plně důvěřovat. V případě, že link na soubor není funkční, kontaktujte prosím administrátora na: info (zavináč) dobesoft (tečka) cz.

Softwarové produkty
autboxmAutoškola profesional
Nechte se programem Autoškola professional otestovat jak dalece jste schopni řešit zapeklité situace na křižovatkách, či jak by jste druhému poskytli první pomoc.


fhmboxmForms HelpMate
Práce s formuláři nikdy nebyla snadnější. Ušetřete drahocený čas při vyplňování formulářů. Program usnadňuje kancelářskou práci s formuláři ve firmě nebo domácnosti.


mycboxmMyChoice
Software MyChoice je univerzálním řešením ve světě kompromisů a je efektivním nástrojem využívající světově uznávané rozhodovací metody.