Software Autoškola professional

Nechte se programem Autoškola professional otestovat jak dalece jste schopni řešit zapeklité situace na křižovatkách, či jak by jste druhému poskytli první pomoc. Program vás z pohodlí domova interaktivní formou seznámí s legislativou dopravních předpisů.
Novinky

Stručný popis

Program Autoškola professional slouží pro kvalitní přípravu na zkoušky v autoškole tj. na zkoušku uchazeče o řidičské oprávnění a zkoušku z profesní způsobilosti. Program připraví uchazeče na zkoušky pomocí nejmodernějších výukových metod. Pravidelně aktualizovaný software autoškola professional získal ocenění za kvalitu.


left

Aktuální otázky

Program obsahuje k prohlížení a procvičování všechny platné otázky testů pro získání řidičského oprávnění včetně otázek testů z profesní způsobilosti.
left

Simulátor závěrečného testu

Simulátor zkoušky se všemi náležitostmi tj. skladba otázek, náhodnost při výběru otázek, bodové ohodnocení, pevně stanovený čas pro danou zkoušku atd.
left

Režimy problémových otázek

Jedná se o otázky, na které je odpovídáno pravidelně chybně nebo střídavě chybně. Program tyto otázky bude nabízet do té doby, dokud nebudou zcela zvládnuté.
left

Kompletní dopravní značky

Program vám dále nabízí k výuce a procvičování komplet 403 dopravních značek (všechny, které můžete potkat na pozemních komunikacích).
left

Kompletní legislativa

program obsahuje elektronický balík všech důležitých zákonů souvisejících s dopravou, komunikacemi. Otázky jsou se zákony provázány.
left

Technické otázky

Technické otázky byly vytvořeny pro žáky autoškol, kteří chtějí být připravení na případné zákeřné otázky z oblasti ovládání a údržby vozidla nebo motocyklu.
left

Animace křižovatek

Program obsahuje 51 neoficiálních dopravních situací. Každá situace obsahuje nejen vysvětlení řešení, ale také animaci.
left

Ostatní funkce

Virtuálního průvodce, 2 režimy plochy, proměnné prostředí, zálohování, aktualizace, pracuje na síti, podrobná nápověda.


Klepněte pro zvětšeníKlepněte pro zvětšeníKlepněte pro zvětšení
Další produkty
autboxmAutoškola profesional
Nechte se programem Autoškola professional otestovat jak dalece jste schopni řešit zapeklité situace na křižovatkách, či jak by jste druhému poskytli první pomoc.


fhmboxmForms HelpMate
Práce s formuláři nikdy nebyla snadnější. Ušetřete drahocený čas při vyplňování formulářů. Program usnadňuje kancelářskou práci s formuláři ve firmě nebo domácnosti.


mycboxmMyChoice
Software MyChoice je univerzálním řešením ve světě kompromisů a je efektivním nástrojem využívající světově uznávané rozhodovací metody.
TOPlist