Software MyChoice

Čeká vás důležité rozhodnutí a nevíte jak správně učinit kompromis? Je pro vás obtížné vybrat vhodnou variantu např. při nákupu výrobků nebo služeb? Software MyChoice je univerzálním řešením ve světě kompromisů a je efektivním nástrojem využívající světově uznávané rozhodovací metody.

center
Novinky

Stručný popis

Software MyChoice byl vytvořen jako efektivní nástroj pro výběr kompromisní varianty např. při nákupu výrobků a služeb z množství nabízených variant pomocí světově uznávaných rozhodovacích metod. Software byl vytvořen tak, aby dokázal intuitivně přiblížit poměrně komplikovaný proces manažerského rozhodování bez nutnosti znalostí algoritmů a postupů výpočtu a umožnil tak okamžitě řešit rozhodovací problém.


left

Neomezený počet variant

Při řešení rozhodovacích úloh nejste omezeni počtem posuzovanýh variant. Varianty resp. kritéria lze kdykoliv měnit, přidávat nebo promazávat.
left

Neomezený počet kritérií

Při klasifikaci kritérií mohou být hodnoty různého typu, dále mohou mít různou povahu nebo lze definovat jejich maximální resp. minimální hodnoty.
left

Správa projektů

Jednotlivé rozpracované projekty lze ukládat pro pozdější úpravy do vlastního formátu souboru. Projekty lze exportovat a sdílet či odeslat např. pomocí elektronické pošty.
left

Interaktivní zadávání hodnot

Program umožňuje interaktivní zadání hodnot jednotlivým kritériím. Program si poradí dokonce i se slovní interpretací hodnot např. skvělé resp. špatné, ano resp. ne, datum, čas, čísla apod.
left

Metody klasifikace kritérií

Program obsahuje poměrně široké množství metod (celkem 8) pro stanovení vah důležitosti jednotlivým kritériím uživatelsky přívětivou formou.
left

Metody klasifikace variant

Program obsahuje množství metod (celkem 13) pro hodnocení variant, které umožňují posuzovat široké množství rozhodovacích úloh a vybrat vhodnou kompromisní variantu.
left

BETA verze ZDARMA!

Beta verze tohoto software není zpoplatněna. Software v beta verzi můžete používat jak pro osobní, tak pro komerční účely ZDARMA!
left

Ostatní informace

Program je podporován na OS Microsoft Windows a nevyžaduje náročné parametry na hardware. Program snadno nainstalujete na PC a lze jej okamžitě používat.


Klepněte pro zvětšeníKlepněte pro zvětšeníKlepněte pro zvětšení
Další produkty
autboxmAutoškola profesional
Nechte se programem Autoškola professional otestovat jak dalece jste schopni řešit zapeklité situace na křižovatkách, či jak by jste druhému poskytli první pomoc.


fhmboxmForms HelpMate
Práce s formuláři nikdy nebyla snadnější. Ušetřete drahocený čas při vyplňování formulářů. Program usnadňuje kancelářskou práci s formuláři ve firmě nebo domácnosti.


mycboxmMyChoice
Software MyChoice je univerzálním řešením ve světě kompromisů a je efektivním nástrojem využívající světově uznávané rozhodovací metody.
TOPlist