kroky Přejít na stránky software

Historie aktualizací

Forms HelpMate
strankovani Předchozí 1 2 Další stránka 

left

Aktualizace 4.0.5.1

aktualizováno 08.12.2009

Opraven export do PDF souboru. Program nyní exportuje vyplněné šablony o libovolné velikosti nikoliv pouze A4. Opraven tisk v režimu tisku na A4. Program dříve tisknul vše změnšené resp. zvětšené dle rozlišení tiskárny. Tento režim je od této verze plně funkční a umožňuje navíc tisk šablon na všech tiskárnách nepodporujících nestandardní formáty např. poukázky, podací lístky, atd.

left

Aktualizace 4.0.4.1

aktualizováno 02.12.2009

Přidána podpora profilování uživatelských dat. V dřívějších verzích bylo možné používat pouze jeden profil dat. Od této verze lze definovat více profilů a ve vyplňovacím režimu lze snadno klepnutím na položku vybrat jaký profil se má načíst. Přidáno rozsáhlé rozšíření pro CSV a textové soubory. Od této verze lze pomocí průvodce nastavit připojení dat z textového souboru. Lze využít oddělovače čárky, středníky, jiné znaky nebo oddělovat dle zarovnání textu. Lze pojmenovat jednotlivé sloupce, vybrat typ dat pro každý sloupec text, datum, číslo, atd. Podpora standardního formátu CSV a UNICODE. Přidána podpora výpočetních funkcí na položky, která jsou připojená na uživatelská data. Byl opraven tisk. Docházelo k problémům, pokud nebyl zobrazen náhled před tiskem. Přidána šablona - podací arch České pošty 15 položek - oficiální formát.

left

Aktualizace 4.0.3.2

aktualizováno 24.11.2009

Byla provedena oprava při načtení databáze s jedním záznamem. Nedocházelo k načtení dat o šablony.

left

Aktualizace 4.0.2.1

aktualizováno 23.11.2009

Přidán postranní panel pro usnadnění zarovnávání objektů na šabloně umístění. Přidána online video nápověda. Tato nápověda se neustále rozšiřuje nezávislé na verzi programu. Přidána podpora tisku z různých typů tiskáren pro odlišné šablony v rámci tiskových sestav. Přidána konfigurace CSV souborů v okně nastavení programu - záložka databáze.

left

Aktualizace 4.0.1.116

aktualizováno 16.11.2009

Byla přidána pomoc při tisku Jedná se o průvodce který řeší jednotlivé problémy které mohou při tisku nastat. Bylo provedeno celkem 2 oprav předchozích verzí včetně oprav chyb způsobujících vyjímku programu. Přidána podpora informačního zpravodaje na záložce nápověda. Přidána podpora uživatelských dat. Tato data mají přednost před všemi daty, vyplňují se do stejných názvů položek všech šablon tak, jak byla zadána. Uživatelská data jsou rovněž odlišena dle uživastelských účtů systému.

left

Aktualizace 4.0.1.98

aktualizováno 04.11.2009

Aktualizace nové verze programu přináší vylepšené a intuitivní ovládání v obou režimech programu návrhový a vyplňovací. Byla přidána podpora XML formátu. Program dokáže pracovat s XML formátem stejně jednoduše jako s nativním formátem. Program je tak snadno přizpůsobitelný pro web. Vylepšený engine tisku o dialogové okno, kde lze před tiskem snadno vybrat typ zásobníku tiskárny.


strankovani Předchozí 1 2 Další stránka